LOCKER ROOM – En gave til din klub

Inspiration, udvikling og netværk for jeres trænere.

10-12 spændende temaer i årets løb - kun 995 kr./måned.

Hvem er vi?

Vi kalder vores mission for; “Continued inspiration – Give and Grow”

Med tidligere professionelle fodboldspiller, Allan Ravn, som ejer af Fantrips Global – og et team af fodboldeksperter, til at skabe de bedste og kvalitetsfyldte fodboldoplevelser for dig – dit hold – din klub, er vi klar til at skabe rammerne for en inspireret oplevelse!


Bliv en del af fælleskabet LOCKER-ROOM.


Dette netværk er for dig, som ønsker at få styrket dit netværk og kompetencer, samt inspiration til træningsøvelser.

Hvad kan vi?

Et medlemskab i LOCKER ROOM giver adgang for alle klubbens trænere til 10-15 årlige, nøje udvalgte arrangementer, alle med stor fokus på at inspirere, udvikle kompetencer og samtidig give en god oplevelse.

Her vil klubbens trænere modtage professionel sparring, fodboldfaglig inspiration og direkte praktiske øvelser de kan tage med tilbage til deres personlige træning.

Arrangementerne giver også mulighed for, at du kan oprette relationer til dine kollegaer. Relationer der bl.a. kan bruges i forbindelse med sparring og en god fodboldsnak, samt måske aftaler omkring træningskampe m.v.

Et medlemskab koster 995,- pr. måned for din klub. For det beløb kan du sende op til 10 trænere afsted til vores arrangementer – HVER MÅNED!

Noget for dig?

Kontakt

Galleri